1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Horoskop Miesięczny
baran byk bliźnięta rak lew panna waga skorpion strzelec koziorożec wodnik ryby

www.horoskopmiesieczny.pl Zapewnia Ci bezpłatne codzienne horoskopy, wróżenie z kart tarota online, wróżenie z run, Chińska astrologia.  Astrologia wedyjska i Astrologia Majów.  Specjalnie dla Was: Numerologia, Feng Shui, dopasowanie znaków zodiaku oraz horoskopy wideo. Wejdź do świata horoskopów online.

 • Previous
 • Next
 • Magiczna moc
 • Zamów horoskopy

Wejdź do świata magii i rzuć urok na serce partnera!

 

Czytaj horoskopy zodiakane na każdy dzień i miesiąc!

 • Świetna rozrywka na każdy dzień. Zarejestruj się i otrzymuj horoskopy na e-maila.
 • Innowacyjna strona z wróżbami interaktywnymi stworzona została z myslą o ludziach lubiacych horoskopy i wróżby.
 • Stawiając tarota online na naszej stronie masz możliwość samodzienie wybrać karty do rozkładów.
 • Wróżby z Run i chińskiego ciasteczka oraz zabawa w typowanie numerów totalizatora.

Możesz zamówić indywidualny horoskop sms: Miłosny - Zodiakalny - Na dzień - Na tydzień - Na miesiąc

 

Horoskop na Maj

Horoskop na maj

PDF Print E-mail

Twój Horoskop na miesiąc Maj

Baran 21 marca- 20 kwietnia


 

W tym miesiącu powinieneś być otwarty na wszystko. Możliwie bez uprzedzeń przeżyj ten miesiąc i postaraj się postrzegać wszystkie, także te dziwne wydarzenia, z radosną ciekawością. Im mniej będziesz trzymał się stałych stanowisk i sprawdzonych doświadczeń, tym bardziej pełen życia i niezwykły będzie ten miesiąc.

Możliwe że rozpoczniesz coś od zera. Może pojawić się coś całkowicie nowego. Masz szansę, na przeżycie ekscytującej znajomości i uwolnienia się od szarej rzeczywistości.


 

Byk 21 kwiecień- 20 maja


 

Ten miesiąc zapowiada pasmo sukcesów. Wszystko leży w Twoich rękach. W znajomych dla Ciebie dziedzinach możesz wspiąć się na szczyty lub dodatkowo zająć się inną działalnością czy hobby. Ktoś może zaoferować Ci okazję, by uwolnić się od starych problemów. Pokaż co potrafisz i podejmij inicjatywę tam, gdzie jest potrzebna. Przeżyj ten miesiąc aktywnie, okaż swoją przedsiębiorczość. Czegokolwiek nie dotkniesz, ma największe szanse stać się prawdziwym hitem.


 

Bliźnięta 21 maja-21 czerwca


 

Będzie to miesiąc pełen tajemnic. Zaufaj intuicji. Słuchaj wewnętrznego głosu, który będzie Cię prowadzić do właściwego czasu, miejsc i ludzi, którzy w danym momencie będą dla Ciebie ważni. W tym miesiącu w spokoju, pozwól na swobodny rozwój wydarzeń, bez zbytniego planowania i oczekiwania na to ,co się zdarzy. Jeśli jednak wewnętrzny głos powie Ci byś działał w jakiejś sprawie- zrób to. W kontaktach międzyludzkich pojawi się osoba bardzo tajemnicza która może zmienić Twoją przyszłość.


 

Rak 22 czerwca- 22 lipca


 

Przed Tobą owocny miesiąc, który będzie przebiegać pod znakiem kreatywnych zmian i radosnych możliwości rozwoju. To świetny czas dla wielu obiecujących nowych pomysłów, w których z pierwszej kolejności, musisz dać więcej z siebie i wykazać się swymi umiejętnościami. Otwórz się na nadchodzące impulsy, które pozwolą Twemu życiu stać się bogatszym i piękniejszym. Zaufaj przyjacielowi który będzie chciał Ci doradzić.


 

Lew 23 lipca- 22 sierpnia


 

Przed Tobą miesiąc czynu. Pomysły, jakie Ci się nasunęły, marzenia, którym się oddawałeś i zamiary, które być może już często okazywałeś, staną się teraz rzeczywistością.

Powinieneś jednak uzbroić się w większą dyscyplinę, wytrwałość i konsekwencję niż w ubiegłych miesiącach. Zadaniem tego miesiąca może także być postawienie jasnych granic lub przyjęcie wszelkiej odpowiedzialności osobistej. W miłości może się dużo dziać ale tylko za sprawą Twojego działania.


 

Panna 23 sierpnia-22 września


 

Najważniejsze w ty miesiącu to odnaleźć sens w tym, co robisz szczególnie w życiu uczuciowym. Powodem tego może być człowiek, którego już znasz lub teraz spotkasz. Nie podchodź do spraw połowicznie, lecz z głębi duszy powiedz, tak. Jeśli do tej pory uzależniałeś swe szczęście od zewnętrznych okoliczności lub innych ludzi, możesz przekonać się teraz, iż droga do głębokiego spełnienia zaczyna się od przezwyciężenia wewnętrznych ograniczeń. Zwróć mocno uwagę na sprawy finansowe, bo nagle mogą wyniknąć komplikacje a czas będzie Cię gonić.


 

Waga 23 września- 23 października


 

W tym miesiącu wyrusz w stronę przygody. Zaryzykuj spotkaniem z kimś o kim skrycie myślisz. Nie bój ryzyka, gdyż ono doprowadzi Cię do zwycięstwa.

Pod koniec miesiąca będziesz pewny siebie i niezależny. Udowodnij raz jeszcze swą siłę motywacji i jasność celu. Bez wahania, lecz skoncentrowany, skupiony i zdecydowany, zacznij działać. Masz najlepsze szanse, by osiągnąć i urzeczywistnić swą wizję.

Postaraj się również na odpoczynek, gdyż przepracowanie może doprowadzić do zmęczenia.


 

Skorpion 24 października- 22 listopada


 

Ten miesiąc może być dla Ciebie decydujący, dlatego daj sobie czas, żeby w należyty sposób przemyśleć swoje sprawy i podjąć odpowiedzialne, obiektywne i głęboko przeanalizowane decyzje. To jak przeżyjesz najbliższy miesiąc zależy tylko do Ciebie. Będziesz zbierał to ,co posiałeś, odpowiadał za swoje decyzje i działania.

W miłości wiele zależy od tego jaki będziesz mieć w danym dniu humor. Jeśli osoba chcąca od Ciebie jakiejś bliższej relacji będzie musiała trafić na odpowiedni dzień, gdyż w przeciwnym razie będzie odrzucony.


 

Strzelec 23 listopada-21 grudnia


 

Miesiąc ten będzie bardzo poważny, ale w najlepszym sensie tego słowa. Będziesz musiał przemyśleć wiele spraw i poważnie określić swój stosunek do siebie i świata, żeby dowiedzieć się, czego naprawdę chcesz.

Jeśli jakieś sprawy nie są w Twoim stylu, dowiedz się, co musisz zmienić.

W miłości nastąpić mogą zmiany, jeśli coś Ci nie pasuje w związku zakończysz go. Jeśli pragniesz jakiejś osoby zrobisz pierwszy krok.


 

Koziorożec 22 grudnia-19 stycznia


 

Ten miesiąc przyniesie Ci szczęście. Jednak jest jedno ale, ponieważ nie zawsze będziesz rozumiał to co jest dla Ciebie dobre a co nie. Jak przeżyjesz nadchodzący czas, zależy wiec od Twojej gotowości na otworzenie się na jego wskazówki.

Być może w tym miesiącu będziesz cierpieć, ponieważ stało się coś inaczej niż to sobie wyobrażałeś. W pracy uważaj na niezdecydowanie, czasami będzie trzeba działać szybko. W miłości będzie burzliwie, zmiennie. Z pewnością nie będziesz się nudzić.


 

Wodnik 20 stycznia- 18 lutego


 

Czeka Cię miesiąc pasji i namiętności. Może nią być człowiek, którego pokochasz, pokochasz może jakaś sprawa lub zajęcie, któremu poświęcisz się w całości. Nie zdziw się, jeśli będziesz musiał przy tym wejść w konflikt z pewnymi zasadami moralnymi, które dotychczas uznawałeś za niepodważalne.

Będzie to tez miesiąc przedsiębiorczości. Jesteś pełen sił i energii, a Twoja dusza potrzebuje działania, dlatego nie dziw się, jeśli coś lub ktoś wzbudzi w Tobie namiętne zainteresowanie.


 

Ryby 19 lutego- 20 marca


 

Ten miesiąc może być punktem zwrotnym w Twoim życiu. Zagalopowałeś się w ślepy zaułek i musisz chcąc nie chcąc zawrócić. Jeśli masz uczucie, że utkwiłeś w beznadziejnej sytuacji, nie pozwól się pogłębić w większy kryzys niż do tej pory. Niewiele także pomoże wymuszanie zamian wszelkimi możliwymi środkami.

W tym miesiącu będziesz potrzebować więcej cierpliwości, zdecydowania, gotowości poświęcania starych przyzwyczajeń i zastanowienia się nad problemem tak długo, aż jego rozwiązanie stanie się jasne i oczywiste.

Twoje MENU

Proszę dodaj mnie na śledzia

Horoskop SMS

 1. Roczny 
 2. Miesięczny
 3. Tygodniowy 
 4. Dzienny
 5. Partnerski 

Wróżki online

Magda

Image 1Skotaktuj się ze mną anonimowo i zadaj mi pytanie. Wróżbami zajmuję sie już 15 lat. Wielu osobom bardzo pomogłąm rozwiązywać ich problemy.

Izabela

Image 2

Wróżę z kart tarota, kart klasycznych i wahadełka. skontaktuj sie ze mną niezwłocznie a odpowiem na nurtujące Cie pytania.

Angela

Image 3

Daj sobie szansę na poznanie swojej lepszej przyszłości. Wejdź w świat magii online i zabaw się w odgadywanie przyszłości. Chetnie Ci w tym pomogę.

Eleonora

Image 4

Wróżka Eleonora posiada dar jasnowidzenia. Wykorzystaj jej zdolności do swoich celów. Zapraszam na rozmowę ze mną.

Agnieszka

Image 5

Agnieszka już w szkole średniej wróżyła z kart. Wszytskiego nauczyła ją jej babcia , która również była przez wiele lat wróżką.